Na rynku jest wielu dobrych fotografów ślubnych, dlaczego mielibyśmy zdecydować się właśnie na Pana?


obrączki ślubne

Podstawowym czynnikiem, z powodu którego oglądacie Państwo moja stronę, są zapewne zdjęcia ślubne, ich styl, który zakładam, że się spodobał.

Oprócz zdjęć istnieje oczywiście wiele kwestii decydujących o wyborze fotografa ślubnego. Pozwolę sobie na podanie kilku z nich, które mogą pomóc podjąć (tę jakże oczywistą :) ) decyzję . Osobiście uważam jednak, że najlepiej omówić wszystko na niezobowiązującym spotkaniu przy kawie, poznając się trochę przy okazji. Tym niemniej:

- fotografia ślubna jest obecnie jedną z głównych form mojej działalności zawodowej, co oznacza, że traktuję swoje usługi bardzo poważnie. Zależy mi po prostu na dobrej marce, fotografia ślubna nie jest czymś co wykonuję okazjonalnie pracując na co dzień na etacie gdzie indziej. Dzięki temu mam też czas na doskonalenie warsztatu i coraz lepsze dostosowywanie się do oczekiwań klienta i rynku. Pozwala mi to równieź utrzymać relatywnie krótkie i stabilne terminy oddawania gotowych albumów.

- fotografując ślub nie trzymam się sztywnych zasad np. co do ilości zdjęć ślubnych- staram się dokumentować wszystkie ciekawe oraz ważne wydarzenia, oraz również te niedostrzegalne poboczne sytuacje i detale, które umykają uwadze w szybkim tempie tego dnia.

- każdy pakiet zawiera opcjonalnie albumy dla rodziców - nie musicie po otrzymaniu zdjęć biegać do laboratorium, szukać albumówi tylko po prostu wręczacie rodzicom gotowe albumy.

- posiadam kilkuletnie doświadczenie w fotografii ślubnej, dziesiątki zadowolonych par.

- stosuję politykę jakości, polegającą między innym na tym, że:

1. Pracuję min. dwoma aparatami, w celu zmniejszenia ryzyka awarii. Pliki zdjęciowe przechowywane są na trzech kopiach bezpieczeńswa. Sprawdzony przez lata workflow zoptymalizowany jest w dużym stopniu pod kątem niezawodnosci i bezpieczeństwa zdjęć.

2. Zdjęcia wykonuję osobiście.

3. Nie piję alkoholu, nie robię przerw na papierosa, cały czas z umowy przeznaczam na pracę.

4. Posiadam ukończony odpowiedni kurs organizowany przez Kurię dla fotografów ślubnych.

Zapraszam również do zapoznania się opiniami klientów ;)

Fotografia ślubna Gliwice - detale

 

Zobacz pozostałe pytania na temat fotografii ślubnej:

Ile kosztuje fotografia ślubna?

Dlaczego mamy wybrać właśnie Pana?

O moim stylu fotografii ślubnej

Jak wcześnie trzeba zarezerwować termin u fotografa ślubnego?

W jakiej formie dostaniemy nasze fotografie ślubne? Tradycyjny album fotograficzny, fotoksiążka, czy tylko zdjęcia na płycie?

Kiedy dostaniemy nasze albumy ślubne?

Kto wybiera zdjęcia ślubne do albumu? Fotograf czy my?

Czy sesję plenerową preferuje Pan w dniu ślubu, czy w innym terminie?

Planujemy ślub w górach. Czy dojeżdża Pan w dalsze rejony?

Jakim sprzętem Pan pracuje podczas wesela?

 

Art Effect Adam Miozga Fotografia - Piękno jest proste