Czy sesję plenerową preferuje Pan w dniu ślubu, czy w innym terminie?


plener ślubny fotografia zdjecia

 

Uważam, że zdjęcia plenerowe lepiej przełożyć na inny dzień. Z kilku względów: więcej czasu na zdjęcia, nie mamy na głowie czekających na sali gości, mamy czas na odwiedzenia kilku miejsc plenerowych, można bardziej "poszaleć" bez obawy o zabrudzenie sukni ślubnej czy zniszczenie fryzury. Aczkolwiek moje sesje są raczej dość spokojne ;)
Instnieje oczywiscie możliwość zaaranżowania jednego lub kilku mini-plenerów w lokalu i okolicy w dniu ślubu. Również ciekawie wychodzą nocne sesje plenerowe.

W przypadku pleneru w osobnym dniu jestem otwarty na sugestie odnośne miejsca naszej sesji. Mam oczywiście swoje propozycje i ulubione miejsca, które dostosowuję do Waszych oczekiwań. Muszą to być miejsca, w których będziecie się dobrze czuli i zapewnią oczekiwany klimat fotografii.

Na obszarze Górnego Śląska, gdzie fotografuję najczęsciej, mamy wiele możliwości miejsc na niebanalny plener ślubny - od klasycznych parków i zielonych przestrzeni, pól, poprzez stare śląskie dzielnice, ruiny dawnych zakładów przemysłowych i pałaców, centra miast. Nic nie stoi na przeszkodze żeby wskoczyć na pobliską Jurę Krakowsko-Częstochowską z jej zamkami i urokliwymi pejzarzami lub do nieodległego Krakowa czy Beskudu Śląskiego. Na zdjęcia plenerowe z przyjemnoscią wyruszę również w dalsze rejony Polski, a nawet za granicę.

Sesja plenerowa przebiega w formie relaksującego spaceru :) z zachętą na wykorzystanie tego czasu na spędzenie fajnego czasu z sobą nawzajem. Dzięki temu powstają naturalne zdjęcia, nie wymagające zdolności aktorskich i kursu bycia modelem.


sesja plenerowa na śląsku

 

Zobacz pozostałe pytania na temat fotografii ślubnej:

Ile kosztuje fotografia ślubna?

Dlaczego mamy wybrać właśnie Pana?

O moim stylu fotografii ślubnej

Jak wcześnie trzeba zarezerwować termin u fotografa ślubnego?

W jakiej formie dostaniemy nasze fotografie ślubne? Tradycyjny album fotograficzny, fotoksiążka, czy tylko zdjęcia na płycie?

Kiedy dostaniemy nasze albumy ślubne?

Kto wybiera zdjęcia ślubne do albumu? Fotograf czy my?

Czy sesję plenerową preferuje Pan w dniu ślubu, czy w innym terminie?

Planujemy ślub w górach. Czy dojeżdża Pan w dalsze rejony?

Jakim sprzętem Pan pracuje podczas wesela?

 

Art Effect Adam Miozga Fotografia - Piękno jest proste