Fotografia stomatologiczna, medyczna, zdjęcia gabinetów, personelu


fotografia dentystyczna dzieci katowice

Oferta specjalna dla lekarzy, stomatologów, gabinetów odnowy biologicznej, SPA, salonów masażu, kosmetycznych, urody, fryzjerskich itp.

● NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM - Zdjęcia Firmowe Google - zobacz szczegóły

Oferta obejmuje sesję z personelem, pacjentami, zdjęcia portretowe. Fotografie wnętrz, w tym panoramy - sferyczne lub cylindryczne, zdjęcia narzędzi, maszyn i detali. Zdjęcia firmy z zewnątrz, w tym ew. fotografie nocne.

Syl fotografii kierunkowany jest na pokazanie najwyżej jakości świadczonych usług, nowoczesności wnętrz i stosowanego sprzętu, przyjaznej atmosfery zaufania między lekarzem a pacjentem.

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania oraz zaprezentuję pełną ofertę na niezobowiązującym spotkaniu. Zachęcam do kontaktu.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji zleceń dla firm.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotografii dla firm:

Ile kosztuje fotografia reklamowa?

Praktycznie każde zlecenie reklamowa ma swoją specyfikę, stąd zawsze wyceniane jest indywidualnie, Cena pojedynczych fotografii waha sie w granicach od 10-15zl/netto w przypadku prostych sesji pashotowych do 200zł i więcej przy bardziej zaawansowanych projektach. W tej kwestii zawsze zachęcam do bezpośreniego kontaktu.

Ile kosztują zdjęcia panoramiczne i wirtualne podróze?

Standardowe ceny zaczynają się od 150zł netto za panoramę cylindryczną. Podobnie jak w przypadku zdjęć reklamowych, ostateczna wycena projektu wykonywana jest idywidualnie.

Czy dojeżdża Pan w dalsze rejony?

Tak, dojazd do 50 km od Katowic jest gratis, w dalsze rejony wg stawki kilometrowej. Pracuję na terenie całej Polski.

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia firmowe?

Standardowo nagrane na nośniku (plyta CD, pendrive) plus opcjonalnie odbitki 15x21cm. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania profesjonalnych albumów firmowych i innych wydawnictw reklamowych.

Jaki jest orientacyjny termin wykonania zdjęć, panoram?

Oczywiscie zależy to od wielkosci i rodzaju zlecenia, typowy pakiet obejmujący np 5 panoram plus 20 zdjęć dostarczany jest Klietowi do 7 dni od zakończenia zdjęć.

Czy wykonuje Pan retusz i obróbkę graficzną fotografii?

Oczywiście. Rzadko kiedy zdjęcie nie wymaga dodatkowej obróbki tego typu. Obecnie technika komputerowa daje niemal nieograniczone możiwości "poprawiania" fotografii. W praktyce stosuję techniki mające na celu usunięcie przeszkadzajacych niedoskonałości (np nacieki na elewacjach budynków, drobne skazy czy zabrudzenia na powierzchni produktów, retusz skóry przy portretach itp.).

 

fotografia stomatologicznafotografia stomatologiczna

fotografia dentystyczna katowice

fotografia dentystyczna katowice

fotografia dentystyczna dzieci katowice

fotografia dentystyczna katowice

fotografia dentystyczna śląskie

fotografia dentystyczna śląskie

fotografia dentystyczna śląskie

fotografia dentystyczna śląskie

fotografia stomatologiczna śląskie

fotografia stomatologiczna śląskie

fotografia stomatologiczna śląskie

fotografia stomatologiczna śląskie

 

powrót do fotografii dla firm

Art Effect - profesjonalna fotografia stomatologiczna, zdjęcia dla lekarzy, dentystów, zdjęcia gabinetów lekarskich odnowy biologicznej, SPA, salonów kosmtycznych, urody.
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie, dolnośląskie

Fotografia reklamowa Katowice