Zdjęcia dla firm

 

Żyjemy w epoce powszechnego zalewu obrazkami i zdjęciami przeciętnej jakości. Stąd zapotrzebowanie na jakościową, wyróżniającą się fotografię firmową jest większe niż kiedykolwiek. Jak wiadomo, większość z nas jest wzrokowcami, stąd zaprezentowanie potencjalnemu klientowi naszych produktów, usług czy wnętrz firmy w profesjonalny sposób ma kolosalne znaczenie. Na ogół najpierw oglądamy, następnie jeżeli coś nam się spodoba przechodzimy do cennika i oglądamy szczegóły oferty...

● NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM - Zdjęcia Firmowe Google - zobacz szczegóły

Swoją ofertę fotografii dla firm kieruję właśnie do tych z Państwa, którzy pragniecie wyróżnić się na tle konkurencji najwyższej jakości fotografiami swojej firmy, pesonelu, produktów, wnętrz. Korzystając z mojej oferty macie gwarancję otrzymania zdjęć, które zapadną w pamięć oglądającym je Waszym klientom. Szczególnie polecam zapoznanie się z opcją wykonania zdjęć panoramicznych i wirtalnej podróży po Państwa firmie.

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania oraz zaprezentuję pełną ofertę na niezobowiązującym spotkaniu. Zachęcam do kontaktu.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji zleceń dla firm.

W ramach pakietu usług fotograficznych dla firm oferuję:

Fotografia wnętrz

Spektakularne zdjęcia wnętrz wykonywane m. innymi zaawansowaną, zmodyfikowaną techniką HDR. Dzięki temu fotografie odzwierciedlają naturalny klimat miejsca wraz ze wszystkimi szczegółami widocznymi zarówno w jasnych jak i ciemnych partiach obrazu. Więcej o rodzajach zdjęć przedstawiających wnętrza tutaj.

Zapraszam do obejrzenia pełnej galerii fotografii wnętrz w dziale Fotografia Reklamowa

Fotografia wnętrz Katowice


Zdjęcia panoramicze, panoramy, wirtualne podróże

Dla zaistnienia w sieci firm takich jak hotele, restauracje, pensjonaty itp. posiadanie zdjęć panoramicznych pokazujących czego goście mogą sie spodziewać decydując się na pobyt stało się już standardem.
Więcej o panoramach tutaj

Zdjęcia panoramiczne, panoramy 360 Katowice


Zdjęcia budynków, architektury, fotografie nieruchomości

Profesjonalne fotografie budynków Twojej firmy, różnych form architektonicznych, zabytków itp. Również w formie fotografii panoramicznych. Zdjęcia nocne i w nietypowym oświetleniu.

Fotografia dla firm zdjęcia firmowe Katowice


Sesje korporacyjne

Sesje z personelem, portrety korporacyjne, zdjęcia grupowe. Wykonywane w lokalizacji wskazanej przez Klienta (również w miejscu pracy).

Sesje korporacyjne Katowice


Fotografia dentystyczna i medyczna

Oferta specjalna przygotowana dla lekarzy, stomatologów, gabinetów dentystycznych, kosmetycznych, fryzjerskich i innych. Pełny komplet zdjęć obejmuje sesję z personelem/pacjentem, zdjęcia wnętrz i detali, wirtualną wycieczkę.

Fotografia dentystyczna zdjecia medyczne Katowice


Fotografia produktów, packshoty

Fotografia produktowa, packshoty Katowice


Krótkie terminy sesji produktowych, możliwość wykonania sesji u Klienta

Zdjęcia dla hoteli, pensjonatów, restauracji, ośrodków wypoczynkowych, SPA itp.

Fotografie w wysokiej rozdzielczości, z możliwością wykorzystaia ich w wydawnictwach reklamowych. Istnieje możliwość rozliczania się w barterze. Najczęściej zdjęcia takie wykonuję wraz z panoramami.

Zdjęcia dla hoteli, fotografia wnętrz KatowiceNajczęściej zadawane pytania dotyczące fotografii dla firm:

Ile kosztuje fotografia reklamowa?

Praktycznie każde zlecenie reklamowa ma swoją specyfikę, stąd zawsze wyceniane jest indywidualnie, Cena pojedynczych fotografii waha sie w granicach od 10-15zl/netto w przypadku prostych sesji pashotowych do 200zł i więcej przy bardziej zaawansowanych projektach. W tej kwestii zawsze zachęcam do bezpośreniego kontaktu.

Ile kosztują zdjęcia panoramiczne i wirtualne podróze?

Standardowe ceny zaczynają się od 150zł netto za panoramę cylindryczną. Podobnie jak w przypadku zdjęć reklamowych, ostateczna wycena projektu wykonywana jest idywidualnie.

Czy dojeżdża Pan w dalsze rejony?

Tak, dojazd do 50 km od Katowic jest gratis, w dalsze rejony wg stawki kilometrowej. Pracuję na terenie całej Polski.

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia firmowe?

Standardowo nagrane na nośniku (plyta CD, pendrive) plus opcjonalnie odbitki 15x21cm. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania profesjonalnych albumów firmowych i innych wydawnictw reklamowych.

Jaki jest orientacyjny termin wykonania zdjęć, panoram?

Oczywiscie zależy to od wielkosci i rodzaju zlecenia, typowy pakiet obejmujący np 5 panoram plus 20 zdjęć dostarczany jest Klietowi do 7 dni od zakończenia zdjęć.

Czy wykonuje Pan retusz i obróbkę graficzną fotografii?

Oczywiście. Rzadko kiedy zdjęcie nie wymaga dodatkowej obróbki tego typu. Obecnie technika komputerowa daje niemal nieograniczone możiwości "poprawiania" fotografii. W praktyce stosuję techniki mające na celu usunięcie przeszkadzajacych niedoskonałości (np nacieki na elewacjach budynków, drobne skazy czy zabrudzenia na powierzchni produktów, retusz skóry przy portretach itp.).

Art Effect - profesjonalna fotografia dla firm
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie, dolnośląskie

Fotografia reklamowa Katowice