Fotografia wnętrz


fotografia wnętrz Katowice

Tylko profesjonalna fotografia jest w stanie oddać niepowtarzalny klimat wnętrza wraz ze wszystkimi detalami, grą światła, właściwą kolorystyką. Obecna technika cyfrowa umożliwia lepszą kontrolę nad obrazem niż w czasach klisz filmowych, zwłaszcza pod względem kontoroli balansu bieli, co przekłada się na większą wierność kolorów.

● NOWOŚĆ NA RYNKU POLSKIM - Zdjęcia Firmowe Google - zobacz szczegóły

W fotografii wnętrz wyzwaniem jest przekazanie pełnej rozpiętości tonalnej sceny - tak aby prawidłowo widoczne były zarówno szczegóły w jasnych jak i ciemnych partiach obrazu, z zachowniem pozostałych przejść tonalnych.

Dzięki sporemu doświadczeniu w tym temacie rozwinąłem kilka technik obrazowania - zarówno dotyczących samego fotografowania jak i póżniejszej obróbki zdjęcia - z których każda zostaje wybrana w zależności od typu wnętrza. Fotografując stylowe wnętrza za cel stawiam sobie przekazanie jego naturalnej atmosfery i klimatu, z podkreśleniem detali i wyjątkowości miejsca.

Zdjęcia wnętrz wykonywane są często podczas wspólnej sesji z panoramami sferycznymi.

Więcej o rodzajach zdjęć przedstawiających wnętrza tutaj.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji zleceń dla firm.

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania oraz zaprezentuję pełną ofertę na niezobowiązującym spotkaniu. Zachęcam do kontaktu.

Zapraszam do obejrzenia pełnej galerii fotografii wnętrz w dziale Fotografia Reklamowa

fotografia wnętrz Katowice


Najczęściej zadawane pytania dotyczące fotografii dla firm:

Ile kosztuje fotografia reklamowa?

Praktycznie każde zlecenie reklamowa ma swoją specyfikę, stąd zawsze wyceniane jest indywidualnie, Cena pojedynczych fotografii waha sie w granicach od 10-15zl/netto w przypadku prostych sesji pashotowych do 200zł i więcej przy bardziej zaawansowanych projektach. W tej kwestii zawsze zachęcam do bezpośreniego kontaktu.

Ile kosztują zdjęcia panoramiczne i wirtualne podróze?

Standardowe ceny zaczynają się od 150zł netto za panoramę cylindryczną. Podobnie jak w przypadku zdjęć reklamowych, ostateczna wycena projektu wykonywana jest idywidualnie.

Czy dojeżdża Pan w dalsze rejony?

Tak, dojazd do 50 km od Katowic jest gratis, w dalsze rejony wg stawki kilometrowej. Pracuję na terenie całej Polski.

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia firmowe?

Standardowo nagrane na nośniku (plyta CD, pendrive) plus opcjonalnie odbitki 15x21cm. Dodatkowo istnieje możliwość zaprojektowania i wykonania profesjonalnych albumów firmowych i innych wydawnictw reklamowych.

Jaki jest orientacyjny termin wykonania zdjęć, panoram?

Oczywiscie zależy to od wielkosci i rodzaju zlecenia, typowy pakiet obejmujący np 5 panoram plus 20 zdjęć dostarczany jest Klietowi do 7 dni od zakończenia zdjęć.

Czy wykonuje Pan retusz i obróbkę graficzną fotografii?

Oczywiście. Rzadko kiedy zdjęcie nie wymaga dodatkowej obróbki tego typu. Obecnie technika komputerowa daje niemal nieograniczone możiwości "poprawiania" fotografii. W praktyce stosuję techniki mające na celu usunięcie przeszkadzajacych niedoskonałości (np nacieki na elewacjach budynków, drobne skazy czy zabrudzenia na powierzchni produktów, retusz skóry przy portretach itp.).


fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice

fotografia wnętrz Katowice
powrót do fotografii dla firm

Art Effect - profesjonalna fotografia wnętrz, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia hoteli, pensjonatów, restauracji.
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie, dolnośląskie

Fotografia reklamowa Katowice