Fotograf Gliwice

 

Fotografia nieruchomości Gliwice

Zdjęcia mieszkań i domów w Gliwicach- fotograf wnętrz

Jeżeli planujesz szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie w Gliwicach – będziesz potrzebował odpowiednich zdjęć wnętrz. Specjalizuję się w fotografii nieruchomości od kilku lat, zyskując grono stałych klientów. Gwarantuję wykonanie spektakularnych  fotografii Twojego mieszkania, domu czy firmy.

Zapraszam do obejrzenia galerii przykładowych zdjęć nieruchomości z Gliwic i najbliższej okolicy. Zapraszam do kontaktu :

zadzwoń tel 694 180 322
lub napisz 

Przykładowe realizacje

Zdjęć nieruchomości, wnętrz i mieszkań z Gliwic i okolicy

APARTAMENTOWIEC GLIWICE KONARSKIEGO

Galeria zdjęć nieruchomości jakie powstały na zlecenie Developera apartamentowca przy ul. Konarskiego 10 w Gliwicach. Wyzwaniem było sfotografowanie elewacji od stronu ul. Konarskiego – fasada była oświetlona promieniami słońca jedynie przez ok. 20 minut wczesnym rankiem ok. godziny 5.15….

Kościół p.w. Wszystkich Świętych

Galeria fotografii Kościoła Wszystkich Świętych w Gliwicach. Kościół położony w  ścisłym centrum miasta, przy Rynku, należący do parafii o bardzo bogatej historii sięgającej XII wieku. Miejsce powstania w XVII wieku pierwszej w Polsce ślubowanej pielgrzymki na Jasną Górę, odbywającej się co roku aż do dzisiaj. Kościół o pięknym wnętrzu, pomimo wrażenia pewnej surowości typowej dla śląskiego gotyku.

WYREMONTOWANE MIESZKANIE W GLIWICACH NA SPRZEDAŻ - Galeria

MIESZKANIE WYREMONTOWANE Z ODNOWIONYMI, PUSTYMI POKOJAMI W CELU SAMODZIELNEGO ZAARANŻOWANIA WNĘTRZ PRZEZ KLIENTA.

Palmiarnia w Gliwicach - galeria zdjęć

Wybrane zdjęcia jakie powstały przy okazji wykonywania wirtualnego spaceru dla potrzeb Palmiarni Miejskiej w Gliwicach. Palmiarnia jest stałym i znanym elementem krajobrazu Gliwic już od roku 1924 ( choć pierwsze szklarnie na terenie obecnego parku Chopina w Gliwicach skonstruowano już około roku 1880). Składa się obecnie z pięciu pawilonów, których wybrane wnętrza można obejrzeć na poniższych fotografiach.

Stara poczta w Gliwicach - Inwestycja DL Invest

Dawny budynek Poczty Polskiej, obecnie gruntownie odnowiony i imponująco zaadoptowany na potrzeby siedzib m innymi klubu Icon Fitness oraz The Software House dla której siedzibę zaprojektowała gliwicka firma Zalewski Architecture Group.
Jest jednym z najbardziej charakterystycznych budynków w Gliwicach. Wzniesiony w 1906 roku obiekt stanowi ciekawy przekład architektury nawiązującej do średniowiecznej odmiany stylu gotyckiego zw. „pięknym”. Wyróżnia się on wysokimi walorami artystycznymi wykazującymi się zróżnicowaną bryłą, ekspresją form oraz bogatymi dekoracjami.