Plener ślubny Kraków


Plener ślubny Kraków

Wykonam profesjonalne zdjęcia na plener ślubny Kraków. Zapraszam na sesję wszystkie chętne pary ślubne ! Mam bogate doświadczenie w wykonywaniu ślubnych zdjęć plenerowych. Zapraszam do galerii ślubnej.

Marzą Ci się profesjonalne ślubne zdjęcia plenerowe w Krakowie? Zapraszam do skorzystania  z mojej oferty oraz obejrzenia przykładowych zdjęć w galerii ślubnej.  W tym niezwykłym mieście znam wiele  klimatycznych miejsc na na plener ślubny Kraków.  W zależności od tego  jaki charakter scenerii preferujecie, możemy się przespacerować po mniej znanych zaułkach starego miasta, zajrzeć do krużganków zaprzyjaźnionego krakowskiego klasztoru, odwiedzić Ogród Botaniczny,  na koniec, po nocnym spacerze odpocząć w jednej z urokliwych kafejek np. na Kazimierzu. To tylko niektóre z praktycznie nieskończonej listy możliwości na plener ślubny Kraków.

Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w wykonywaniu zdjęć plenerowych gwarantuję Wam wykonania niezapomnianych zdjęć z tego miasta. Zdecydowanie zachęcam do zorganizowania ślubnej sesji plenerowej w innym dniu niż sam ślub. Przemawia za tym wiele względów: znacznie więcej czasu na zdjęcia, brak niepokojących telefonów od czekających na sali gości, mamy czas na odwiedzenia kilku miejsc plenerowych, można bardziej "poszaleć" bez obawy o zabrudzenie sukni ślubnej, no i oczywiście jest to wspaniała okazja na przedłużenie sobie radości z dnia ślubu .
Zaletą spokojnej, przedłużonej sesji plenerowej w Krakowie jest tez, to, że można ją wzbogacić o unikalny scenariusz z wykorzystaniem rekwizytów (np. związanych z Waszymi zainteresowaniami),  które nadadzą sesji oryginalności oraz omówienie z fotografem charakteru makijażu i fryzury pasujących do  do danej stylizacji.


Zapraszam do galerii ślubnej oraz do kontaktu w celu umówienia się na plener ślubny w Krakowie.