Fotograf Zabrze

 

Fotografia nieruchomości Zabrze

Zdjęcia mieszkań i domów w Zabrzu- fotograf wnętrz

Jeżeli planujesz szybko sprzedać lub wynająć mieszkanie w Zabrzu – będziesz potrzebował odpowiednich zdjęć wnętrz. Specjalizuję się w fotografii nieruchomości od kilku lat, zyskując grono stałych klientów. Gwarantuję wykonanie spektakularnych  fotografii Twojego mieszkania, domu czy firmy.

Zapraszam do obejrzenia galerii przykładowych zdjęć nieruchomości z Zabrza i najbliższej okolicy. Zapraszam do kontaktu:

zadzwoń tel 694 180 322
lub napisz 

Przykładowe realizacje

Zdjęć nieruchomości, wnętrz i mieszkań z Zabrzai okolicy

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu: II Liceum Ogólnokształcące

Szkoła z tradycjami położona przy ulicy Piłsudskiego w Zabrzu. Mieci się w dużym, przedwojennym budynku, który powstał w 1934r. i został oddany do użytku już w czasie II wojny światowej, w początkach 1940 roku. Projekt wykonali dr inż. Poenninger i inż. budowlany Badziura z Bytomia.
Architektura została utrzymana w duchu tradycjonalizmu. Prostą bryłę urozmaica wieńcząca gmach wieża zegarowa z belwederem. Wewnątrz szkoła szczyci się m innymi posiadaniem dwóch nowoczesnych tzw. Zielonych Pracowni.

WYREMONTOWANE MIESZKANIE W Zabrzu NA SPRZEDAŻ - Zdjęcia Wnętrz

Ładnie zaprojektowane, funkcjonalne, kolorowe mieszkanie w ścisłym centrum Zabrza. Mieści się z odremontowanej stylowej kamienicy.

Salezjański Zespół Szkół Publicznych im. św. Dominika Savio w Zabrzu

Duża Szkoła umiejscowiona w Zabrzu przy ulicy Niepokólczyckiego w okolicy osiedla Helenka. W skład zespołu wchodzi Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące. Prowadzona przez Zgromadzenie Salezjańskie.