Fotografia restauracji

Katowice
 
Dziękuje Państwu za zainteresowanie moja ofertą fotografii restauracji i innych lokali gastronomicznych.

Bazując na moim kilkuletnim doświadczeniu w tego typu fotografii, staram się, by moje zdjęcia oddawały prawdziwy klimat i niepowtarzalny charakter wnętrza, by zachęcały do odwiedzenia Państwa lokalu przez przeszłych gości, do zasmakowania przedstawionych potraw i spróbowania bajecznych drinków.

Ciekawe fotografie restauracji to fotografie różnorodne, dlatego nie skupiam się tylko na wykonaniu zdjęć ogólnych lokalu, ale poszukuje interesujących i charakterystycznych detali miejsca. Jeżeli sobie Państwo tego życzą, wykonuję również zdjęcia potraw czy zdjęcia z modelami we wnętrzu. Zdjęcia restauracji z zewnątrz, zdjęcia z różnej perspektywy a może w Państwa lokalu maja miejsca jakieś ciekawe wydarzenia kulturalne – każdy rodzaj, który pomoże oddać magię Waszej Restauracji są dla mnie wspaniałym wyzwaniem.

Oczywiście sam pomysł na zdjęcia lokalu oraz dusza artystyczna i pełne zaangażowanie fotografa to nie wszystko, by sesja fotograficzna była udana. Bardzo ważne jest dobre zaplecze techniczne, dlatego w swojej pracy wykorzystuje m. innymi jego pole widzenia wynosi aż 126 stopni.


Dlaczego warto ?

– kilkanaście lat doświadczenia w fotografii restauracji, kawiarni itp., wiem jak pokazać każde wnętrze w atrakcyjny sposób

– zdjęcia restauracji wykonywane są m. innymi najszerszym i najlepszym tego typu obiektywem na rynku – jego pole widzenia wynosi aż 126 stopni. Dzięki temu fotografowany pokój wydaje się znacznie większe… Możliwość fotografowania nawet w wąskich i niedużych pomieszczeniach

– autorska, staranna obróbka finalnych fotografii restauracji

– krótkie terminy realizacji sesji, dostępność fotografa również  w godzinach przedpołudniowych i w weekendy

– konkurencyjne ceny adekwatne do jakości fotografii

 
 

© Art Effect Adam Miozga 2018 – profesjonalna fotografia restauracji, zdjęcia kawiarni, zdjęcia pubów, galeria,
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie, dolnośląskie