Fotografia wnętrz

Katowice

Dlaczego warto ?

– kilkanaście lat doświadczenia w fotografii nieruchomości, wiem jak pokazać każde wnętrze w atrakcyjny sposób

– zdjęcia wnętrz wykonywane są m. innymi najszerszym i najlepszym tego typu obiektywem na rynku – jego pole widzenia wynosi aż 126 stopni. Dzięki temu fotografowane pomieszczenia wydają się znacznie większe… Możliwość fotografowania nawet w wąskich i niedużych pomieszczeniach

– autorska, staranna obróbka finalnych fotografii

– krótkie terminy, dostępność fotografa również  w godzinach przedpołudniowych i w weekendy

– konkurencyjne ceny adekwatne do jakości zdjęć

 

Tylko profesjonalna fotografia jest w stanie oddać niepowtarzalny klimat wnętrza wraz ze wszystkimi detalami, grą światła, właściwą kolorystyką. Obecna technika cyfrowa umożliwia lepszą kontrolę nad obrazem niż w czasach klisz filmowych, zwłaszcza pod względem kontoroli balansu bieli, co przekłada się na większą wierność kolorów.
W fotografii wnętrz wyzwaniem jest przekazanie pełnej rozpiętości tonalnej sceny – tak aby prawidłowo widoczne były zarówno szczegóły w jasnych jak i ciemnych partiach obrazu, z zachowniem pozostałych przejść tonalnych.

Dzięki sporemu doświadczeniu w tym temacie rozwinąłem kilka technik obrazowania – zarówno dotyczących samego fotografowania jak i póżniejszej obróbki zdjęcia – z których każda zostaje wybrana w zależności od typu wnętrza. Fotografując stylowe wnętrza za cel stawiam sobie przekazanie jego naturalnej atmosfery i klimatu, z podkreśleniem detali i wyjątkowości miejsca.  Do tego gratis szczypta artyzmu 🙂

Zdjęcia wnętrz wykonywane są często podczas wspólnej sesji z panoramami sferycznymi.

Więcej informacji o rodzajach zdjęć przedstawiających wnętrza TUTAJ

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania oraz zaprezentuję pełną ofertę na niezobowiązującym spotkaniu. Zapytaj o bezpłatną wycenę zdjęć wnętrz Twojej Firmy. Zachęcam do kontaktu.

GALERIA ZDJĘĆ WNĘTRZ – zobacz

 

 
 
Do tej pory zaufali mi między innymi:

© Art Effect Adam Miozga 2018 – profesjonalna fotografia wnętrz, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia nieruchomości, zdjęcia hoteli, pensjonatów, restauracji.
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie, dolnośląskie