Fotografia dla firm

Zapraszam do skorzystania z oferty wykonania profesjonalnych fotografii dla Twojej Firmy.

Żyjemy w epoce powszechnego zalewu obrazkami i zdjęciami przeciętnej jakości. Stąd zapotrzebowanie na jakościową, wyróżniającą się fotografię firmową jest większe niż kiedykolwiek. Jak wiadomo, większość z nas jest wzrokowcami, stąd zaprezentowanie potencjalnemu klientowi naszych produktów, usług czy wnętrz firmy w profesjonalny sposób ma kolosalne znaczenie. Na ogół najpierw oglądamy, następnie jeżeli coś nam się spodoba przechodzimy do cennika i poznajemy szczegóły oferty…

Swoją ofertę fotografii dla firm kieruję właśnie do tych z Państwa, którzy pragniecie wyróżnić się na tle konkurencji najwyższej jakości fotografiami swojej firmy, personelu, produktów, wnętrz. Korzystając z mojej oferty macie gwarancję otrzymania zdjęć, które zapadną w pamięć oglądającym je Waszym potencjalnym klientom. Szczególnie polecam zapoznanie się z opcją wykonania zdjęć panoramicznych i wirtualnej podróży po Państwa firmie.

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania oraz zaprezentuję pełną ofertę na niezobowiązującym spotkaniu. Zachęcam do kontaktu.

 

W ramach pakietu usług fotograficznych dla firm oferuję m. innymi:

 

Fotografia wnętrz

Spektakularne zdjęcia wnętrz wykonywane m. innymi zaawansowaną, zmodyfikowaną techniką wielokrotnej ekspozycji (ulepszony HDR).

Dzięki temu fotografie odzwierciedlają naturalny klimat miejsca wraz ze wszystkimi szczegółami widocznymi zarówno w jasnych jak i ciemnych partiach obrazu.

Zdjęcia polecane szczególnie dla restauracji, hoteli, pensjonatów, firm wnętrzarskich, projektantów wnętrz (dokumentacja realizacji), gabinetów lekarskich.

Więcej o rodzajach zdjęć przedstawiających wnętrza tutaj.

WIĘCEJ…


Zdjęcia panoramicze – panoramy 360 – wirtualne podróże

Dla zaistnienia w sieci firm takich jak hotele, restauracje, pensjonaty itp. posiadanie zdjęć panoramicznych stało się już standardem.

Najlepszy sposób aby w stylowej formie zaprezentować, co przygotowalismy dla naszych gości.

WIĘCEJ…

Zdjęcia nieruchomości, fotografia architektury

Profesjonalne fotografie budynków Twojej firmy, różnych form architektonicznych, zabytków itp.

Fotografie mieszkań i domów na sprzedaż
(zobacz specjaną ofertę dla biur nieruchomości)

Zdjęcia wykonywane optyką pozbawiona zniekształceć (szerokie ujęcia wolne od dystorsjii).

Również w formie fotografii panoramicznych.

Zdjęcia nocne i w nietypowym oświetleniu.

WIĘCEJ… 


Sesje korporacyjne, zdjęcia biznesowe

Sesje z personelem, portrety korporacyjne, zdjęcia grupowe.

Wykonywane w lokalizacji ustalonej wspólnie (również w miejscu pracy)

 

WIĘCEJ…


Fotografia dentystyczna i medyczna – specjalna oferta dla gabinetów lekarskich

Oferta specjalna przygotowana dla lekarzy, stomatologów, gabinetów dentystycznych, kosmetycznych, fryzjerskich i innych.
Pełny komplet zdjęć obejmuje sesję z personelem/pacjentem, zdjęcia wnętrz i detali, wirtualną wycieczkę po wnętrzach firmy.


 
Do tej pory zaufali mi między innymi:
 

© Art Effect Adam Miozga 2018 – Fotograf dla firm Katowice cennik, fotografia dla biznesu Śląsk, zdjęcia firmowe Śląskie
Katowice, Gliwice, Opole, Czestochowa, małopolskie, dolnośląskie