Zdjęcia nieruchomości

Śląsk

Fotografia nieruchomości

Trudno przecenić dobrej jakości zdjęcie nieruchomości, która jest na sprzedaż. Fotografie mieszkań, domów, kamienic zamieszczane w ogłoszeniach agencji nieruchomości na ogół są przeciętnej jakości. Często nie ukazują obiektu w sposób atrakcyjny, a przecież na tym niezwykle konkurencyjnym rynku wizualnie zwracająca uwagę oferta wydaje się być kluczowa. Kiepskie, szaro-bure zdjęcia nieruchomości –  nawet ekskluzywnego mieszkania – mogą skutecznie zniechęcić do jego odwiedzenia.
W fotografii wnętrz nieruchomości wyzwaniem jest przekazanie pełnej rozpiętości tonalnej sceny – tak aby prawidłowo widoczne były zarówno szczegóły w jasnych jak i ciemnych partiach obrazu, z zachowniem pozostałych przejść tonalnych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tym temacie rozwinąłem kilka technik fotografowania budynków – zarówno dotyczących samego fotografowania jak i póżniejszej obróbki zdjęcia – z których każda zostaje wybrana w zależności od typu nieruchomosci. Priorytetem jest zawsze ukazanie obiektu w sposób atrakcyjny, z ukazaniem jego mocnych stron.

Gwarantuję, że wykonane przeze mnie zdjecia nieruchomości wywierać będą odpowiednio mocne wrażenie na oglądającym.

Zdjęcia nieruchości wykonywane są często podczas wspólnych sesji z panorami 360 – powstaje spektakularna wirtualna wycieczka po sprzedawanym czy wynajmowanym mieszkaniu.

Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania oraz zaprezentuję pełną ofertę na niezobowiązującym spotkaniu.

Zachęcam do kontaktu.

Specjalna oferta niedrogiej wirtualnej wycieczki dla biur nieruchomości – zapytaj o bezpłatną wycenę.

Wirtualne zwiedzanie

Gorąco polecam zaprezentownie np. lokalu na sprzedaz lub na wynajem w formie wirtualnego spaceru. Znacznie zwiększa to atrakcyjność oferty pozwalając potencjalnemu klientowi na pełniejsze zorientowanie sie w układzie pomieszczeń.

Przykład wirtualnej wycieczki mieszkanie na wynajem Katowice:

Wirtualny spacer – mieszkanie na wynajem.

Specjalna oferta dla biur nieruchomości – poproś o bezpłatna wycenę.

Zapraszam do odwiedzenia GALERII ZDJEĆ NIERUCHOMOŚCI

 
 
Do tej pory zaufali mi między innymi:
 

© Art Effect Adam Miozga 2018 – profesjonalna fotografia nieruchomości, zdjęcia mieszkań, dom na sprzedaź galeria, panoramy mieszkania
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, małopolskie, dolnośląskie