Fotografia ślubna

Fotografia ślubna ukazująca naturalne piękno kochających się osób, niepowtarzalną atmosferę Tego Dnia – to maja pasja.

Stawiam sobie za cel przekazanie poprzez zdjęcia ślubne prawdziwych emocji, dynamiki wydarzeń, wzajemnych relacji, naturalnego piękna, klimatu tworzonego przez detale, grę światła, tak aby te same emocje pojawiały się ponownie nawet po wielu latach podczas oglądania Waszego stylowego albumu ślubnego.

 

Poszukuję niebanalnego spojrzenia, aby w nietuzinkowy sposób pokazać  Waszą osobowość na fotografiach ślubnych.

Fotografując ślub staram się jak najmniej ingerować w bieg wydarzeń, choć czasami drobnymi taktownymi podpowiedziami warto pomóc zdjęciom…

Staram się być możliwie niedostrzegalnym obserwatorem rozgrywających się wydarzeń, choć na ogół wraz z upływem czasu wciąga mnie rzeczywistość i zaczynam się czuć jednym z Waszych przyjaciół, co skraca dystans i pomaga w fotografowaniu 🙂

 
 

Zwykle pracę zaczynam od przygotowań w domu Pani/Pana Młodej, poprzez blogosławieństwo, ceremonię ślubną, plener (preferuję w innym dniu), wesele…

Zakres fotoreportażu ustalany jest oczywiście indywidualnie w zależności od Waszych oczekiwań.

Zdjęcia wklejane są w markowe albumy  lub  prezentowane w formie stylowej fotoksiążki (więcej o fotoksiążce i rodzajach albumów ślubnych tutaj).

 

Kilkanaście już lat doświadczenia w fotografii ślubnej sprawia, że znam oczekiwania swoich Klientów, dzięki czemu potrafię dostarczyć najwyżej jakości produkt – zapierające dech w piersiach, ponadczasowe, pełne piękna zdjęcia ślubne, które, oprawione w stylowy album, staną się bezcenną pamiątką rodzinną.

 
 

Standardowy fotoreportaż ślubny z jednego dnia zawiera zwykle ok. 120-250 odbitek w formatach od. 13×18 do 30x30cm oprawionych w eleganckim albumie najwyższej jakości lub w formie eleganckiej fotoksiążki. Na życzenie umieszczę Wasze fotografie w bezpłatnej galerii internetowej.

Posiadam zaświadczenie ukończenia kursu liturgicznego dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego.

Jako fotograf ślubny pracuję glównie na terenie Polski południowej (mieszkam w Katowicach). Na życzenie mogę dojechać w każde miejsce w Polsce (i nie tylko…)

Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Polecam również poczytanie najczęsciej zadawanych pytań.

Zapraszam na niezobowiązujace spotkanie, obejrzenie przykładowych albumów, omówienie szczególów. Rezerwacja terminu następuje po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku.

 
 

© Art Effect Adam Miozga 2018 – fotografia ślubna Katowice Śląsk, zdjęcia ślubne małopolskie, fotografia ślubna Częstochowa,
Katowice, Gliwice, Kraków, Wrocław, Bielsko-Biała, śląskie, śląskie, dolnośląskie